آیا می خواهید سوپر استاری چند زبانه باشید؟

آیا می خواهید سوپر استاری چند زبانه باشید؟

آیا می خواهید سوپر استاری چند زبانه باشید؟
معمولا انسان ها در سال های اولیه ی زندگی خود می آموزند تا حداقل به یک زبان صحبت کنند. آنها از والدین خویش، از مدرسه، تلویزیون، و محل زندگی خود می آموزند. البته، افرادی وجود دارند که از وجود والدینی بهره مند هستند که به چند زبان مختلف صحبت می کنند، لذا با دو زبان مادری رشد می کنند. برخی دیگر در یک مکان متولد شده و سپس به مکانی دیگر می روند پس دو زبانه هستند. چند راه وجود دارد که افراد می توانند آموزش زبان را آغاز نمایند. اما چگونه می توان به سوپر استاری چند زبانه تبدیل شد؟ برای این منظور شما ابتدا باید مراحل زیر را بگذرانید:
مرحله 1: کنجکاوی ذهنی
درون ذهن شما چیزی است که از شما در مورد چالش جدید و روش جدید نگریستن به دنیا سوال می پرسد. شما نسبت به وجود دیگر زبان ها، دستور العمل و ساختار های آنها اگاه هستید، و نیز می دانید که آغاز تحقیق در مورد زبان های دیگر موجب بروز فرصت های بهتر شغلی و ارتباط با افراد دیگر از دیگر فرهنگ ها می شود. ندانستن زبان دیگر در شما حس تکامل نیافتن ایجاد می کند. اکنون زمان آموختن زبان جدید فرا رسیده است. 


مرحله 2: املا و دستور زبان
آموختن زبان دوم از سطح پایه موجب می شود به اهمیت دستور زبان و نحوه ی تلفظ هم در زبان مادری و هم در زبان جدید پی ببرید. شما با الگو های املا نویسی آغاز می کنید و در می یابید این کار برای یادگیری چیز ها آسانتر است. شما مدیریت می کنید تا از مراحل راحت تر عبور کنید و اکنون شما برای اینکه در امر نگارش و مکالمه حرفه ایی شوید، باید تلاش کنید. افراد به شما نگاهی از روی سوء ظن دارند زیرا شما اشتباهات دیگران را اصلاح می کنید.


مرحله 3: چند زبانی
شما اکنون دو زبان خارجی را فرا گرفته اید و لذا آموختن زبان های دیگر آسان تر می باشد زیرا شما می توانید دستور العمل هایی را دریابید که مشابه بوده یا مجددا تکرار شده اند، این موجب افزایش سرعت شما هنگام خواندن یا شنیدن به زبان های دیگر می شود، آن چیزی که برای شما هنگام اموختن زبان اول دشوار بود اکنون برای اموختن زبان جدید آسان تر می باشد. ممکن است در این نمونه عبور کردن از یک زبان به زبان دیگر بدون تنظیم مجدد مغز و تمرکز لازم دشوار باشد، هم اکنون شما نحوه ی توسعه ی دانش خود را می دانید. چیزی که شما نیاز دارید زمان و تمرین برای واژگان می باشد. شما اکنون به زبان های دیگر می اندیشید. شما متوقف نخواهید شد اگر به زبان های زیادی تسلط یابید.


مرحله 4: سوپر استار چند زبانه
پس از چند سال از آموزش و تمرین شما به چندین زبان تسلط پیدا می کنید. شما می توانید به چندین زبان به روشی طبیعی صحبت کنید و شما می توانید زبان هایی را بفهمید که هنوز به طور عمیق نیاموخته اید زیرا ذهن شما الگو های عمومی زبانی را به خوبی تشخیص می دهد. در این صورت شما می توانید دوستانی از چند کشور مختلف داشته باشید. 
اما اگر لذت و اشتیاق شما اموختن زبان نباشد؟ مشکلی نیست! دفتر ترجمه ی ما تاسیس شده تا هر گونه نیاز زبانی شما را برطرف سازد. با ما ارتباط برقرار کنید و ما پروژه های ترجمه ی شما را در زمان مناسب و با هزینه ی مقرون به صرفه انجام می دهیم.


 

23:50 1399/3/17

برچسب‌ها: چند زبانه آموزش زبان جدید زبان جدید و فرصت های شغلی بهتر زبان جدید و ارتباط با افراد بیشتر الگوهای عمومی زبان